9 Nisan 2015 Perşembe

Dark Souls II: Scholar of the First Sin Oyunu incelemesi

Orada qısa bir iş, R2 bir Musluk, bir greatsword böyük bir salıncak var idi Aldia, Birinci Sin Bilgin olaraq tanınan iğrenç iğrenç, rüzgar ateşli Bora aşağı gitti etdik. kavga beş denemeden aldı. Vahşi, onlar çox yaxın diri ayaq yandı öd Bilgin de yontma korkusuz NPC'ler - Ben hala hayaletlere tarafından çevriliydi. Ben ölü bir düşmanın Zirh örtüldü, Smelter Demon, sayısız anlardan biri Dark Ruhlar II yarısında ruhumu kırmak üçün tehdit. Aldia bedensiz hayaleti yaxşı pis niteliğine yaptığı oğlu ve konfrans verdi ederken boş bir arenada durdu. Dark Ruhlar II Nihayet ve, həqiqətən bir-birini gördüm o anda haklıydı.
Oyunda, Aldia yalnız iki yol vardır ki, onun ilk ortaya şöyle diyor: "Bu dünyanın düzeni devral, ya da onu yok." Bu Ruhlar machos Var Kısaca. Orada bu kadar basit Açıklamada heç bir şey ya da onun daha sonrakı Dialoq hər hansı kazanan və ya bu dünyayı ya da insanları tasarruf gol və ya Talib bir şey olduğunu düşündürmektedir. Bu Dark Ruhlar II dünya gücü Daðýtýmý ve daha arayan bir demir fiyatı vardır haqdan haqqında kurban, zor kararlar tələb digital yaşam yolu vardır yalnız olduğunu göstərir. Umut terk ima heç bir korkaklık yoxdur. Bu zafer heç bir kısayolları və ya asan yollar ile, böyük bir maliyetle geliyor kabul Eder ve güç. O en uğursuz olacağı kaçınılmaz olduğunu kabul Eder etdik.
Şehir havuzları yalnız zaman pis vardır.
From Bu Yazılım öz oyuncuları üçün aklındakini oldu. Ama ben bu arenada ayaq Aklinda ne var idi değil.
Ne var idi Aklinda Whiplash oldu.
Sən Whiplash biliyor: Terence Fletcher, dünyanın en pis caz Səfi olaraq mağarası Johnson ile bu davul filmi. Özellikle, kan kötüye ay sonra səhvləri onun setine gider biri doğaçlama davam En büyük musiqi performansları heç film ayarlayın ve, bir Finalde ve kemikler Kirik, Zalim şaka, davul kitleri dökülen son sahnesinde, içinde, Neiman, dahisi Dərc etdik. Sağ nihai notlar əvvəl, o ve Fletcher sessiz bir görünüş paylaşıyoruz. "İndi anlıyorum."
30 saat işaretine duvara isabet üç oyun sonra, Dark Ruhlar II: bu Konfor aldı: İlk Günah Bilgin onun yaxşı öğretmen gerektiğini bu şekilde, bana çığlık durdu ve öğretim başladı sonunda. Gitmez sabit farkındalık - təhlükəsiz Her bir yeni bir Dusman Hissettim tanıdık son Gezi ve, yeni bir reaksiyon ile engellere, təhlükə ilə aşılanmış oldu, bir İşaret, onun zaman köşeyi ne yüz hazır olmaq yakınlaştıkça oyunsonuna olsun. Bir əjdaha, bir şövalye yerine sizi bekliyor. Yüksek zemin ile bir düşman daha əvvəl okları ateş ola bilər harada, senin yol molotof ile Biberli. Ve Hayalet Kırmızı təqibçisi şimdi yalnız onun yerde bir zamanlar təhlükəsiz olduğunu düşündüm yaklaşık yerleştirilen ortaq fəsadlaşmalar bazen yalnız ve vardır diş ekstra tekme, zaten bunalmış harada.
Daha yüksek bir düzeyde eski aşamaları Alptekin'in, ve daha yaxşı Vites ile çox sık çox daha düşmanca ve hala küstahlık cezalandırmak mümkün düşmanları tapır. Bir Chloranthy Yüzük +2 içine kısayol olacağını, senin o, stat yaratma Kalkan güzel o zeplinle giderdim yalnız alınması üçün arxiv üçün bir daha şövalye öldürmək zorunda Þenlik ateşi, müəyyən bir odaya olduğunu biliyorum tüccar, Unutmayın, Bir saferoom? Muhtemelen orada artıq Değilsin. Kablolu güvenlik Ağları oyunçuların bir neçə varoldukları üçün biliyorum, ve hatta Uzmanlar oyunu ilk dəfə etdiyimiz kimi eyni özenle onun durum yaklaşan değil tarafından ağrı ve hayal kırıklığı içinde sert dersleri doling ola bilər yalnız ne kadar dolambaçlı heç bir fikrim yoxdur.
Harada taç, Kral Heç bir var?
Beləliklə Ve, bir kez daha, onun Dark Ruhlar II oyuncu ESIT zeminde olduğunu. İlk Günah oyunçunun öz Bilgin bir kez daha əvvəl bu böyük yerleri gördüm söylemek yalnız mümkün meraklıları donen, güçsüz ve onlar ne olacağını bilmek deyil, onlara savaş nasıl biliyorsunuz. Onların yeni-oyun-artı avantajlar pencere, Oyunun düzeni ve akışının tam yeniden düzenlenmesi üçün başvuru ağır ama qiymətli texniki fiyatı çıkmak. Bu eklentiler, tuşları ile envanterinde görünən artıq sihirli daxil olmaq üçün, anında öz Primal Flames sonra sağlandığında nə size ama Oyunun en Şeytani yerlerde gizlenmiş, çox daha yakışır üç Herkül vəzifələri olan şimdi tam inteqrasiya Kron üçün cüt gider İndi Onların hikayenin içine olmaları gerektiği konum yolu Dokuma: Kral Vendrick ve kez bütün Undead lə'nət ortadan yapmak üçün bir araç olaraq.
Yakışır: Bu söz önemli bir biri. 30 saatlik duvar heç vaxt davam dürtü duygu fikriydi sonra bu soyuq prova zamanı, sorunun bir hissəsi ben qarşı-qarşıya, çünkü sonuçta, ben, dünya öylesine baskıcı bərpa üçün çox belirsiz çalışıyordu edildi üçün mücadele ne ki önümüzdeki tapşırıq yaptı daha beyhude görünüyor. İlk Sin Bilgin heç bu kadar ustaca pot sweetens. son gen GrafikseL gösteren oldu qaranlıq, dalgalı Harabe etkileyici ISSIZ üçün en yerleşme, saat sonra 60-fps huşu saat içine serisi konsolları üzerinde önceden ilham mümkün olmasaydı bir duygu dönüştürülmüş olmuştu. Bu hassas etdiyiniz her hareket ağır yetişmek üçün mücadele konsolu hissetmiyorum artıq elinizin içinde bile daha yaxın olduğu o, Gorunmez bir lütf olduğunu. Onun yeni çevre, zehir qalın Bulutlar tarafından atık koydu öd, ya da lav boğulma hayatta qalan değer bir yer kimi hissediyor, fark bekleyen karmaşık detayların bir yerdir. Soluk güneş işığı gleaning bir Kalkan doku, büyücü yansıması 'bağlıdır su yansıtan Buyu ve bitki neon - bunlar kendinizi hemen mühlet qısa bir anı yakalamak ise çizilmiş tapa bilərsiniz ayrıntılar vardır. Verilen PC her gayri yeni oyuncuları resmi mod ile geliştirilmiş ilk çıktığından beri bu ayrıcalık Keyif aldik. Onlar üçün, bu ilave Nüans Ziyade nefes kesen bir revizyon bir örnek olacak, ama ne olursa olsun, bir gelişmedir.
Dark Ruhlar II dünya gücü Daðýtýmý ve daha arayan bir demir fiyatı vardır haqdan haqqında kurban, zor kararlar tələb digital yaşam bir yol vardır.
Onun yeni Öğe, hatta ölü patronun ruh, Zirh, silah ya da, bir belirsiz informasiya ile yalnız bir alət değil ama şimdi hikayenin saraya vermek hikayenin yeni bit ile Məşğul bu dünyada böyük bir parça vardır senin içinin boşaltılması yalnız herkes kimi, benzersizdir. Bir NPC, başlar Aldia, kelimenin tam anlamıyla ve mecazi ikinci Dark Ruhlar II olduqca doğrusal alma başlar sahnede havaya uçurarak, ve mükemmel zamanlama: Aldia orada sonrakı adımları sorgulamaya bir yürüyüşte kimi hissettirmek üçün Anlayışınız ötesinde, kör Zümrüt Herald şey son seqment potensial ve, bir Kontrast, inatçı umut daha az olan yol tarifi bazı yaxşı yapmak üçün güclü şans kimi hissediyorum basit teşviki ama kimi hissediyor. informasiya vəsaitlərinin hərəkəti, ve yoğunluğu sabit tırmanması, bu şey, deli Kral ve kazıklar Eşi ile kaçınılmaz kavgalar geldiğini ve bunu seçerseniz Onların ölümleri yalnız anlam olacağı bilgisi ile davam edir. Setpieces bir Kasten geniş Koleksiyon aksine, bütün farklı bölgelerinde Scholar EQMS örgüler bağımsız bir oyun ilə birlikdə edilirken ayrı içerik üçün en yaxşı duygu çox daha organik bir Deneyim yaratarak, yayımlanmasından sonra geldi. Çoxu oyunları kimi başdan sizi usher olmaz bir Bütün Deneyim kimi hissediyor, ama kesinlikle buna tam bir sevindirici hissediyorum vardır.
Bu hala değişmemiş Ruhlar "serisi affetmez dövüş sistemi, bir temperli adamantium iskelet ile birlikte Düzenlenen bütün parlaq cesur eti etdik. Bu risk ve ödül verilen zaman güc ile yapmanız gerekenler haqqında suallar hususlar Bitmeyen bir oyun, ve acı sonuna kadar, heç bir şey, hatta geliştirmeleri, heç anlamına gelecektir, gerçeğine baxmayaraq, onun şey üçün sizi hazırlayacaktır Dark Ruhlar olmek değil bir şey yapmak üçün hazır olduqlarını söyledi. İlk Sin Scholar değişiklikler neden gösteriyor. nasıl Acımasız Kalir ve başından sonuna kadar korkutucu.
Açıkçası, ketçap ile Gevrek yaxşı ve olma konusunda bu bir mesaj Gormedim.
Üç şey korku dindirmek: Bir Yalnız deyilsiniz bilgidir. Mesaj yoluyla, dikkatle ipuçları koydu, ve, senin yardımına böyük bir ordu çağırmak üçün düşman və ya digər insanlar karşısında, olası bütün ruhlar toplanması üçün yetenek, herkes ya Onun da onu öz yolunda bu canavarı öldürmək üçün Çalışır'ın, ve bir çoxu beklerken oyun topluluklarının pis, yardım ve şans mesajları olcude aptallık olayları fazladır. Her tarafta bir ek düşmanın Scholar en ilavesi fark bir dünya yapar. Her çağrı üçün antlaşma, onun Kooperativ patron kesmeye qorumaq üçün onun düz-up kavga daha az bir etiketi komanda maç kimi bütün-out savaş kimi daha Bir etdik. oyun birden crisscrossing alanı oynama Buyu kez, burada öz takdirine sinirlilik yaşar, ama hıçkırık heç vaxt bir saniyeden daha çox surer.
İkinci Dark Ruhlar II düşmanlık mərhəmət yol verir anlar, zaman, sürücü gerçektir ve gelir çaba ile, anlar adamın dikkatli hususlar ödüllendirilir harada. Belki de en büyük yeni bir örnek ejderha yumurta onun yerde Ejderha Aerie Tapınak vardır ve anneleri hemen hemen etdik. Her ejderha pis bir gambit olaraq, üç yumurta, bir mağaranın içinde senin yolunu blokları, parçalara sizi gözyaşı hazır uyanır, üçten ən çox yumurta Breaking demektir etdik. Ama dikkatli, yeterli geçmek, bunlardan yalnız İKİSİNİ kırma onun ejderha barışçıl uykuda Kalir demektir. Daha sonra Shrine, Birinci Sin Bilgin'e yeni qızıl kaplama gardiyanlar artıq onun böyük geçit hattı. Əgər baş etmenin tek dev Şovalyeleri ilə başbaşa bırakır ejderhalar, hirsləndirdi heç vaxt Onlar sürece tamamen huzurlu.
Xeyr büyük yaymaq, zombi yapılan yalnız bir kasap, onun zaman olur.
Bir çox ölüm cehennem çox saat Sonra sonra, yalnız sorunu anlayarak oldu, o duvarın üzerinden beni qırdı üçüncü şey kendimi oldu. Her oyun dünyasının uca ustalık verilen olduğu bir oyun almak üçün eğitilmiştir. Düşmanlar olmek istiyorum. Hikayeler söyledi olmaq istiyorum. Bir düğmeye basaraq Görme benim karakterin doğrultusunda her şeyi tehlikede olduğu anlamına geliyordu. Kredi Rulo taht senin (ya da değil) sonra öd, Dark Ruhlar ana Asla etdik. Sen hayatta. Bazen sebat. Ama Drangleic onun zaman üçün var, ve onun usta kendinizi birden basamaklara aşağı çekilen bulmak üçün bir emin yoludur olduğunu düşünerek yeni bir alana acele edecektir.Ama. Karanlık Ruhlar tarafından dövüldüklerini, ben Sabır buldum. Ben Buldum Desenleri. Ben dünya üzərində almak istedim, ve tesviye sistemi benim kararlarını seve seve daha çox oldu nasıl edib. Ben bana oldu cesur Maraqlı sırlarını daha söylüyorum dünya kendisini buldum. Oyun linear hale geldikçe üç kron elde olan, Nashandra öldürmək üçün beni çağıran ölü elinde devleri ve Zümrüt Herald ruhlar, ben Dark Ruhlar II heç vaxt aşırı öğretti ya da bir oyun dünyasını hafife olduğunu edib.
Dark Ruhlar II qazanmaq olduğunu sert kazandı aşk, bir saniye aldı bir aşk, inkişaf etmiş Limanı üçün həqiqətən bulmak etdik. Doğru Başlangıçta en güzel ve en pis entrikaları koyar bir Zorlu ve görünüşte bitmez tükenmez bir oyun. Onun ən böyük Gözlük ölçüsü en hızlı oldurecek olanlardır. Bu alay edecek. Bu edecek əhvalını. Yine Ve, bu ilk Sin Scholar daha sizi çağıran şimdi daha yaxşı bir iş yapmadım. Size haqq gücünü teklif asla, ama yeterince Din ile isteyenler en azından memnuniyetini bulacaksınız. Bu bir neçə oyunlar sunmak az öd gerektiği bir Duygu etdik. Ve henüz, hər hansı bir yaxşı, Kanlı mücadele Bütün korku, heyecanla "sırada ne var" ve hayranlık diyerek zor kazanılan zafer Sevinç burada, ən çox sevinçleri vardır oyunu kazandı öd, ben buluyorum kendimi geri Gitmek kaşıntı etdik.
Dark Ruhlar II, son haliyle, yalnız benim tempi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder